ART / Frames / Ram 4515489

nr 451 5489

Ram

Lenght: ()

1800-tal, 28x38

Withdrawn

Monday February 12 2007
at 17:18:41

Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.